Neexistuje více ikonické vojenské vozidlo, než je slavný Jeep Willys. Vznikl během druhé světové války jako lehké terénní vozidlo. Šlo o nejúspěšnější vůz svého druhu a také o první sériově vyráběné vozidlo s pohonem čtyř kol. Vyrobilo se jich více než půl milionu kusů a bývalý americký prezident nazval tento Jeep jednou z rozhodujících zbraní, které měli během války k dispozici. 

 

Na světě nenajdete sběratele vojenské techniky, který by takové vozidlo neměl nebo po něm alespoň netoužil. Pokud si myslíte, že musíte jen smutně zatlačit slzu, jste na omylu. Jeep Willys můžete mít také a to dokonce za skvělou cenu. 

 

Nabízíme dokonalou kopii Mini Jeep Willys s obsahem motoru 150ccm. Není stejně velký jako originál, ale je v měřítku 1/2. I když je menší, je stejně úchvatný a zajisté vás potěší jeho parametry a skladné rozměry. Jen si představte, až tento stroj nastartujete a vyjedete s ním, každý bude jen tiše závidět. Je určen primárně dětem, ale jelikož snese zatížení více než 100 kilogramů, mohou ho řídit i dospělí. 

 

S tímto vozem nemusíte jezdit jen po uhlazených cestách, ale můžete se prohnat také po poli, lesní cestě nebo i nezpevněným terénem. Jízda v této legendě je skutečný zážitek a pokud si Mini Jeep Willys pořídíte do garáže, ani vám nedá spát. Pokud milujete jízdu v bugině nebo na čtyřkolce, patříte mezi fanoušky vojenské techniky nebo prostě jen máte rádi zábavu, tento stroj zkrátka musíte mít. 

 

Za příplatek vám ho sestavíme a také odzkoušíme, abyste si od nás mohli odvézt stroj, se kterým můžete rovnou jezdit. 

Mini Jeep Willys

1 produkt
Mini Jeep Willys 150ccm model 2024,děti a dospělé, 3 rychlosti vpřed + zpátečka
Doporučujeme
Skladem
Mini Jeep Willys 150ccm je věrná mini replika ikony 2. světové války.děti a dospělé
59 999 Kč49 586 Kč bez DPH