Síťové prvky pro snadnou instalaci IP kamer s možností napájení kamer PoE po jednom UTP kabelu.

 

Switche a příslušenství

Nejprodávanější
1
GBIC MM

GBIC MM

Skladem ext. 1 ks
484 Kč400 Kč bez DPH
2
GBIC SM

GBIC SM

Skladem ext. 1 ks
484 Kč400 Kč bez DPH
3
IP8 SWITCH POE

IP8 SWITCH POE

Skladem ext. 1 ks
1 500 Kč1 240 Kč bez DPH
4
IP8 SWITCH POE GBIT

IP8 SWITCH POE GBIT

Skladem ext. 1 ks
1 924 Kč1 590 Kč bez DPH
5
IP24 SWITCH POE 320

IP24 SWITCH POE 320

Skladem ext. 1 ks
14 508 Kč11 990 Kč bez DPH
6
IP8 Switch POE+ GBIT

IP8 Switch POE+ GBIT

Skladem ext. 1 ks
4 574 Kč3 780 Kč bez DPH
7
Dahua S4000-7X switch

Dahua S4000-7X switch

Skladem ext. 1 ks
10 701 Kč8 844 Kč bez DPH
8
IP8 SWITCH POE GBIT 2SFP

IP8 SWITCH POE GBIT 2SFP

Skladem ext. 1 ks
5 288 Kč4 370 Kč bez DPH
9
Dahua PFT3960 Optický modul
1 589 Kč1 313 Kč bez DPH
18 produktů
GBIC MM
Skladem ext. 1 ks
GBIC gigabitový, multimode, optika SX, konektor LC, 850nm, dosah do 550m, v souladu s 1000BASE-SX standardem, v souladu s SFP Multi-Source (MSA), standardní LC Duplex konektor
484 Kč400 Kč bez DPH
GBIC SM
Skladem ext. 1 ks
GBIC gigabitový, singlemode, konektor LC, 1310nm (1280 - 1340 nm), dosah do 10km, v souladu s IEEE802.3z 1000BASE-LX standardem, SMF, 9/125 um: 10km, laser třídy 1, EN 60825-1 standardní LC duplex konektor
484 Kč400 Kč bez DPH
IP8 SWITCH POE
Skladem ext. 1 ks
Switch 8 x 10/100 Mbps, porty 1-4 s podporou PoE, max. 55 W
1 500 Kč1 240 Kč bez DPH
IP8 SWITCH POE GBIT
Skladem ext. 1 ks
Switch 8 x 10/100 Mbps/1 Gbit, porty 1-4 s podporou PoE, max. 53 W
1 924 Kč1 590 Kč bez DPH
IP24 SWITCH POE 320
Skladem ext. 1 ks
Switch 24x 10/100 Mbps/1 Gbit + 4 porty SFP, max 4 Vlan, Poe 24 portů, Poe+, max. 384 W
14 508 Kč11 990 Kč bez DPH
IP8 Switch POE+ GBIT
Skladem ext. 1 ks
Switch 8x 10/100 Mbps / 1 Gbit, 8 portů s podporou PoE+, max. 124 W
4 574 Kč3 780 Kč bez DPH
Dahua S4000-7X switch
Skladem ext. 1 ks
Průmyslový Dahua switch, který podporuje kruhovou topologii.
10 701 Kč8 844 Kč bez DPH
IP8 SWITCH POE GBIT 2SFP
Skladem ext. 1 ks
Síťový prvek s podporou 8 ethernetových gigabitových portů a 2 optických gigabitových portů. Ethernetové porty podporují napájení PoE do max. 116 W, management, L2, 294 x 180 x 44 mm
5 288 Kč4 370 Kč bez DPH
Dahua PFT3960 Optický modul
Skladem ext. 1 ks
Dahua optický modul s LC konektorem pro single-mode komunikaci o přenosové rychlosti 1 Gbps. Dosažená vzdálenost je 20 km.
1 589 Kč1 313 Kč bez DPH
Dahua PFS5424-24T portový switch optika
Skladem ext. 1 ks
Profesionální switch od společnosti Dahua Technology, který nabízí 20x 10/100/1000 BASE-T port a 4x Combo 1000BASE-T/SFP porty. Pro nastavení potřebných parametrů pro ideální chod kamerového systému je k dispozici port konzole, jenž umožňuj
30 417 Kč25 138 Kč bez DPH
Dahua PFT3910 Optický modul
Skladem ext. 1 ks
Dahua optický modul s LC konektorem pro single-mode komunikaci o přenosové rychlosti 100 Mbps. Dosažené vzdálenost je 20 km. 
1 394 Kč1 152 Kč bez DPH
Dahua PFT3970 Optický modul
Skladem ext. 1 ks
Dahua optický modul s LC konektorem pro single-mode komunikaci o přenosové rychlosti 1 Gbps. Dosažená vzdálenost je 20 km.
2 432 Kč2 010 Kč bez DPH
Dahua PFS5924-24X portový switch optika
Skladem ext. 1 ks
Profesionální optický switch od společnosti Dahua Technology, který nabízí 16x 1000M SFP port a 8x Combo 1000BASE-T/SFP porty. Pro nastavení potřebných parametrů pro ideální chod kamerového systému je k dispozici port konzole, jenž umožňuje
34 763 Kč28 730 Kč bez DPH
Dahua PFT3920 Optický modul
Skladem ext. 1 ks
Dahua optický modul s LC konektorem pro single-mode komunikaci o přenosové rychlosti 100 Mbps. Dosažené vzdálenost je 20 km.
1 492 Kč1 233 Kč bez DPH
Dahua PFS4218-16ET-240 16portový PoE switch
Skladem ext. 1 ks
Profesionální switch Dahua optimalizovaný pro nasazení v oblasti bezpečnostních kamerových systémů. K dispozici je 16 portů s podporou PoE a PoE+ napájení s maximálním celkovým zatížením 240 W. Switch nepostrádá funkci managementu, podporu
10 701 Kč8 844 Kč bez DPH
Dahua PFS4412-8GT-DP PoE switch
Skladem ext. 1 ks
Průmyslový switch Dahua se zvýšenou odolností proti účinkům blesku. K dispozici jsou porty s podporou PoE a PoE+ napájení až do maximálního celkového zatížení 125 W. Nechybí ani čtyři SFP Gbit porty.
37 520 Kč31 008 Kč bez DPH
Dahua PFS3005-5GT switch
Skladem ext. 1 ks
Gigabitový switch s pěti porty od společnosti Dahua. Svými rozměry se snadno umístí i se zdrojem do menší montážní krabice. Může tak posloužit jako výkonná odbočka sítě nebo levný opakovač pro prodloužení dosahu sítě. Jistě uvítáte i ochran
511 Kč422 Kč bez DPH
IP24 Switch POE 192
Skladem ext. 1 ks
Switch 24x 10/100/1000 Mbps + 4 porty SFP, max. 4 Vlan, PoE 24 portů, PoE+, management, L2, max. 192 W, rozměry 440 × 220 × 44 mm
9 317 Kč7 700 Kč bez DPH