Síťové prvky pro snadnou instalaci IP kamer s možností napájení kamer PoE po jednom UTP kabelu.

 

Switche a příslušenství

Nejprodávanější
1
IP8 Switch POE+ GBIT

IP8 Switch POE+ GBIT

Skladem ext. 1 ks
5 703 Kč4 713 Kč bez DPH
2
IP8 SWITCH POE GBIT 2SFP

IP8 SWITCH POE GBIT 2SFP

Skladem ext. 1 ks
5 703 Kč4 713 Kč bez DPH
3
Dahua PFS3110-8P-96 8-portový switch PoE
4 901 Kč4 050 Kč bez DPH
4
Dahua PFT3960 Optický modul
1 470 Kč1 215 Kč bez DPH
5
Dahua PFS5424-24T portový switch optika
35 120 Kč29 025 Kč bez DPH
6
Dahua PFT3970 Optický modul
2 206 Kč1 823 Kč bez DPH
7
Dahua PFS5924-24X portový switch optika
35 719 Kč29 520 Kč bez DPH
8
Dahua PFS3005-4P-58 4portový PoE switch
2 009 Kč1 660 Kč bez DPH
8 produktů
IP8 Switch POE+ GBIT
Skladem ext. 1 ks
Switch 8x 10/100 Mbps / 1 Gbit, 8 portů s podporou PoE+, max. 124 W
5 703 Kč4 713 Kč bez DPH
IP8 SWITCH POE GBIT 2SFP
Skladem ext. 1 ks
Síťový prvek s podporou 8 ethernetových gigabitových portů a 2 optických gigabitových portů. Ethernetové porty podporují napájení PoE do max. 116 W, management, L2, 294 x 180 x 44 mm
5 703 Kč4 713 Kč bez DPH
Dahua PFS3110-8P-96 8-portový switch PoE
Skladem ext. 1 ks
Průmyslový PoE switch od společnosti Dahua určený přímo pro kamerové systémy. Zařízení podporuje na všech portech normu IEEE802.3af i IEEE802.3at. Switch umožňuje připojit na všech portech maximální zátěž 93W.
4 901 Kč4 050 Kč bez DPH
Dahua PFT3960 Optický modul
Skladem ext. 1 ks
Dahua optický modul s LC konektorem pro single-mode komunikaci o přenosové rychlosti 1 Gbps. Dosažená vzdálenost je 20 km.
1 470 Kč1 215 Kč bez DPH
Dahua PFS5424-24T portový switch optika
Skladem ext. 1 ks
Profesionální switch od společnosti Dahua Technology, který nabízí 20x 10/100/1000 BASE-T port a 4x Combo 1000BASE-T/SFP porty. Pro nastavení potřebných parametrů pro ideální chod kamerového systému je k dispozici port konzole, jenž umožňuj
35 120 Kč29 025 Kč bez DPH
Dahua PFT3970 Optický modul
Skladem ext. 1 ks
Dahua optický modul s LC konektorem pro single-mode komunikaci o přenosové rychlosti 1 Gbps. Dosažená vzdálenost je 20 km.
2 206 Kč1 823 Kč bez DPH
Dahua PFS5924-24X portový switch optika
Skladem ext. 1 ks
Profesionální optický switch od společnosti Dahua Technology, který nabízí 16x 1000M SFP port a 8x Combo 1000BASE-T/SFP porty. Pro nastavení potřebných parametrů pro ideální chod kamerového systému je k dispozici port konzole, jenž umožňuje
35 719 Kč29 520 Kč bez DPH
Dahua PFS3005-4P-58 4portový PoE switch
Skladem ext. 1 ks
Switch Dahua vhodný pro nasazení v oblasti kamerových systémů. K dispozici jsou 4 porty s podporou PoE napájení s maximálním celkovým zatížením 58 W. Switch nepostrádá funkci flow control a odolává účinkům blesku až do 2 kV. Porty 1 až 4 na
2 009 Kč1 660 Kč bez DPH

Vážení zákazníci,

dovoluji si  vás informovat, že 7.8 od 13hodin - 25. 8. bude zavreno!!!