miv-fabia4 Sada OEM parkovací kamery pro Škoda Fabia 4

Obrázek (1528334)
Obrázek (1528334)
Obrázek_(1)
Obrázek (1528335)
Obrázek (1528336)
na dotaz
na dotaz
Tento produkt nelze zakoupit
Dostupnost:
Nedostupné
KódSTU miv-fabia4
VýrobceST
Záruka24 měsíců
PopisDiskuze

Parkovací kamera zobrazuje na displeji infotainmentu obraz dění za vozidlem. Představuje tak nadstavbu toho, co řidiči zajišťují parkovací senzory.

Tato originální sada plně odpovídá sériovému provedení kamery. Nabízí stejně originální vzhled i plnohodnotnou funkčnost a komfort. Podmi´nkou pro prˇipojeni´ kamery je Infotainment ve vy´baveˇ vozu.

Parkovací kamera je integrovaná do madla otevírání 5. dveří. Kamera je vybavena ostrˇikovacˇem. Ostrˇi´knuti´ cˇocˇky kamery se prova´di´ automaticky spolecˇneˇ s ostrˇi´knuti´m okna 5. dverˇi´ .

Podrobny´ popis funkce parkovaci´ kamery a zobrazeni´ sni´mane´ho prostoru jsou uvedeny v Na´vodu k obsluze vozu.

Kamera se automaticky aktivuje zařazením zpětného rychlostního stupně, zobrazuje prostor za vozem a zároveň vyznačuje jízdní linie v šířce vozu. Součástí kamery je asistent parkování, který znázorní potřebnou velikost parkovacího místa za vozem a poté naviguje pro snadné zajetí do tohoto místa. Systém přeruší navádění do parkovací mezery, pokud je volant delší dobu natočený v rozporu s požadovanou jízdní dráhou. Parkovací manévr je nutné zahájit znovu.

 

Technické parametry:

- kód produktu 6VE054634

- obsah sady: kompletní svazek elektrické instalace 1 ks, madlo s parkovací kamerou 1 ks, Y svazek 1 ks, pojistka 7,5A MINI 1 ks, narážení příchytka 5 ks, svorkovnice 2 PIN 1 ks, stahovací pásky 65 ks, držák svorkovnice 2ks, protikus svorkovnice 2PIN 1ks, molitanové tlumení 4 ks, samolepicí molitanová páska 9 ks, hadice ostřikovače, narážecí stahovací páska 1ks, spojka 3ks, T-kus spojka 1ks, protikus svorkovnice 6x PIN 1ks, montážní návod

-hmotnost 1,5 kg

- omezení: sada je určena pro vozy se systémem MIB3 Swing, Amundsen a nebo Bolero ve výbavě vozu, s levostranným i pravostranným řízením

- umístění: v madle otevíraní 5. dveří

Diskuze k produktu
Máte otázku? Zajímá vás konkrétní detail? Zeptejte se nás.
Položit dotaz
Nový dotaz
Vaše jméno:
Váš e-mail:
(E-mail nebude zveřejněn)
Nadpis:
Text příspěvku:
Vaše jméno:
Váš e-mail:
(E-mail nebude zveřejněn)
Text příspěvku: