Dahua GSFP-1310T-20-SMF optický modul

Obrázek_(1)
Obrázek_(1)
Obrázek (1557359)
Obrázek (1557360)
1 936 Kč s DPH
1 600 Kč bez DPH
Dostupnost:
Skladem ext. 1 ks
Kdy zboží obdržím, pokud nyní objednám?
Osobně v Brandýse:
pondělí 29.7
Přepravní společností:
středa 31.7
KódTSS GSFP-1310T-20-SMF
VýrobceDAHUA
Záruka24 měsíců
Externí skladC12 - 1 ks
PopisDiskuze
<p><b>Optický modul, LC konektor, single-mode</b>, 1 Gbps, 1310/1550 nm, 20 km. Pro správnou funkčnost je potřebný protikus GSFP-1310R-20-SMF.</p> <p>Více technických informací si přečtěte na&nbsp;<a href="https://www.dahuasecurity.com/products/All-Products/Transmission/Accessories/Optical-Module/GSFP-1310T-20-SMF" target="_blank" rel="noopener">stránce výrobce.</a></p> <p><a href="http://www.dahuatechnology.cz/" target="_blank" rel="noopener">www.dahuatechnology.cz</a></p>
Diskuze k produktu
Máte otázku? Zajímá vás konkrétní detail? Zeptejte se nás.
Položit dotaz
Nový dotaz
Vaše jméno:
Váš e-mail:
(E-mail nebude zveřejněn)
Nadpis:
Text příspěvku:
Vaše jméno:
Váš e-mail:
(E-mail nebude zveřejněn)
Text příspěvku: