Rádi cestujete na motorce nebo na čtyřkolce a chcete, aby vaše děti mohly cestovat s vámi? Kupte jim dětskou čtyřkolku. Nabízíme dětské čtyřkolky mnoha značek a o různém výkonu. Populární variantou jsou dětské čtyřkolky o výkonu 800W. Jejich vzhled je identický jako u benzínových modelů, takže děti nebudou nijak ochuzený. Jelikož mají na místo benzínového motoru elektromotor, váže se k nim celá řada výhod. 

 

Ať už budou vaše děti jezdit po lesních cestách, po louce nebo po zahradě, nebudou nikoho rušit, protože elektrické čtyřkolky žádný rámus nedělají. Nečeká vás žádné cestování pro palivo, protože je můžete nabíjet kdekoliv, třeba z vlastní garáže. Také nevyžadují téměř žádnou údržbu, takže se nemusíte bát, že byste se o ně modely stále starat. Jakmile vaše dítě na elektrickou čtyřkolku usedne, bude to pro něj tak pohlcující zážitek, že bude těžké ho ze čtyřkolky dostat.

Modely máme originálně zabalené a za příplatek nabízíme možnost jejich sestavení i odzkoušení. Vyberte si ze široké nabídky značek jako jsou MiniGrade, Cobra, Torino, Hecht, MiniHunter a dalších. 

Čtyřkolky elektrické výkon 800W

0 produktů
Nebyly nalezeny žádné produkty. Zkuste změnit kritéria hledání.